Політика безпеки сайту JuliJei


Адміністрація Інтернет-магазину JuliJei:

Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин JuliJei забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки щоб наші менеджери зуміли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки зуміла доставити замовлений Вами продукт у необхідне місце в строк.

Крім всього цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми, знижки та бонуси.

Якщо у Вас виникнуть якісь труднощі або питання з авторизації-реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти «uptica85@gmail.com» і ми завжди допоможемо Вам!

Співробітники інтернет магазину JuliJei ніколи не попросять у Вас даних пластикової картки або інших конфіденційних реквізитів.

Особисті відомості та безпека:

1. Інтернет-магазин JuliJei гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

2. У певних обставинах інтернет-магазин JuliJei може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватись тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

3. Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити у розділі "Особистий кабінет".

4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет магазин JuliJei за Вашою згодою може надсилати на вказану Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. Будь-якої миті Ви можете відмовитися від неї.

5. Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин JuliJei використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.

6. Відомості на цьому сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

З повагою адміністрація JuliJei

Модули для Опенкарт (Opencart) всех версий!